TRUMPAI APIE MUS

RanCute – rankų darbo gaminiai, tiesiai į Jūsų širdį. Baigiau dailės studijas, domiuosi įvairiais menais. Fotografija, dizainas, piešimas, tapyba, išradimai, amatai – tai tik dalis ką naudoju savo darbuose.  Esu mama. Būdama vaikų priežiūros atostogose suradau keletą laisvų minutėlių savo kūrybai. Mano kūryba prasidėjo kaip dar laukiausi pirmojo savo vaikelio. Norėjau sukurti tai, kas būtu visada šalia ir artima. Migdukas ir karuselė – tai mažiesiems skirtas minkštas žaisliukas, kuris padeda nurimti ir užmigti. Po to augant vaikams sukūriau lavinimo knygelę.  Šios užduočių, veiklos  knygelės – puiki lavinimo priemonė žaisti ir mokytis per jutiminę patirtį. 

Studijų metais labai domėjausi  pynimo technologijomis. Savo apyrankėse naudoju įvairiausius siūlus, spalvas, raštus ir technikos įvairovę. Mano kurtomis apyrankėmis gali puoštis ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. 

Savo sukurtiems kaklo papuošalams, plaukų aksesuarams, padėkliukams, laikrodžiams naudoju labai populiarėjančią medžiagą – epoksidinę dervą. Man labai patinka eksperimentuoti ir atrasti naujų ir atsitiktinių meninių  sprendimų. Ši kūryba taip įtraukė, kad tai virto smulkiu mano verslu.

(0)